ТЕЛЕФОНИ ТЕХПІДТРИМКИ:

(063) 100-05-05

+48-22-230-40-76

+1-717-356-0732

ТЕЛЕФОНИ ТЕХПІДТРИМКИ:

(063) 100-05-05

+48-22-230-40-76

+1-717-356-0732

Для підключення Вам треба НА КОМП'ЮТЕРІ встановити лише одну програму:КАБІНЕТ УЧНЯ
Це ДУЖЕ ПРОСТО - всього ТРИ ДІЇ

1

СКАЧАТИ

ЗАВАНТАЖУЙТЕ СМІЛИВО! Адже наша програма Cabinet.exe має сертифікати від Microsoft і Sectigo.

2

ВСТАНОВИТИ

Внизу у браузері натисніть на скачаному файлі Cabinet.exe та ВСТАНОВІТЬ!

3

ПІДКЛЮЧИТИСЯ

Вам на Viber у папку БІЗНЕС ЧАТИ від ITosvita прийде запрошення на Е-Журнал. Там буде ВАШ ЛОГІН і ПАРОЛЬ

Пристрої, які необхідні для навчання:

Heading photo

ОБОВ'ЯЗКОВО МИШКА, а НЕ тачпад

Для точного і ефективного виконання завдань треба використовувати повноцінну мишку. Будь-ласка, подбайте про це ДО ЗАНЯТТЯ.

Heading photo

Також потрібен МІКРОФОН

Щоб Ви могли повноцінно спілкуватися і задавати питання Викладачу.До речі, мікрофон може бути вмонтований в сам ноутбук, навушники або Web-камеру /відео з камери ми НЕ використовуємо, лише звук/

Heading photo

Інтернет-кабель надійніше за Wi-Fi

Про мережевий кабель/патч-корд/ бажано потурбуватися ДО ЗАНЯТТЯ. Якщо все таки Ви працюєте через Wi-Fi, то сядьте ближче до роутера, тоді у Вас буде кращий зв'язок.

Heading photo

P.S. Якщо у Вашому ноуті немає роз’єму для підключення,можна придбати USB-хаб, який дозволить Вам підключитися по кабелю і мати стабільний зв’язок і комфортно працювати.

Heading photo

Mac - для дорослих, Windows - для навчання дітей

MacOS - це для вирішення вузьких професійних задач. Windows - це універсальний інструмент із більшим вибором різних програм, які необхідні для ІТ навчання дитини.

Illustration

Якщо у Вас НЕ вийшло скачати або підключитися до заняття, то:
1. Встановіть TeamViewer або AnyDesk

Скачати TeamViewer
Скачати AnyDesk

2. Зателефонуйте нам і ми Вам допоможемо

Питання/Відповіді - Q&A:

 • В чому ПРИНЦИПОВА ВІДМІННІСТЬ нашої системи?

  ● Викладач ПОСТІЙНО бачить екран учня і це дозволяє йому допомагати.
  ● Все зроблено у вигляді інструкції з ілюстраціями, так краще сприймається.
  ● Завдяки цьому Ваша дитина може сама вибирати зручний для себе темп.
  ● В кінці кожного заняття дитина має гарантований результат: 3-4 готові роботи.
  ● е-Журнал у смартфоні: звіти батькам за кожне заняття, система відпрацювань.
  ТАКА СИСТЕМА Є ЛИШЕ У НАС, всі інші працюють на стандартних Zoom, Meet..

 • А чому Zoom, Meet не підходить до IT навчання?

  - Тому що вони більше підходять для конференцій, ніж для практичних занять.- В таких системах Викладач бачить тільки обличчя учнів, а НЕ їхні роботи.- Учень НЕ може вибирати темп, потрібно чекати всю групу і сприймати на слух.- В системах Zoom, Google Meet, Teams багато часу йде на технічні моменти.Наша система GRAND розроблена для практичних занять у ІТ сфері.

 • Чи є вимоги до ПК?

  Для занять достатньо будь-якого ПК чи ноутбука на базі OС Windows. Ноутбуки на базі MacOS не підходять.

 • Як проходить навчання?

  Ми працюємо на НОВОМУ поколінні онлайн систем, яке розроблене спеціально для ІТ.Тут треба бачити екран учня, щоб Викладач міг йому допомогти.У нас тільки 100% практики. Пам'ятайте, найкращий спосіб навчитися - це зробити своїми руками. Якщо ІТ, то Вам до нас.

 • Чи можна підключатися з телефону або планшету?

  Телефон або планшет НЕ підходять. Тому, що ІТ навчання - це передбачає роботу з ПОВНОЦІННИМИ програмами саме на комп'ютері, а не з мобільними додатками на планшеті, які мають обмежений функціонал.
  Де Ви бачили крутого спеціаліста, який щось створює на телефоні? - Очевидно, що у всіх IT-компаніях всі працюють за комп'ютерами.
  Якщо Вам хтось буде пропонувати ІТ на планшеті - над цим варто задуматись.

 • Якщо антивірус реагує на скачування КАБІНЕТУ УЧНЯ?

  В деяких антивірусів така випадковість може бути, але НЕ хвилюйтеся.Наша програма має сертифікати фірм Microsoft і Sectigo, а також без проблем проходить перевірку через VirusTotal.Kabinet.exe використовують тисячі людей, але вона НЕ така популярна, як наприклад, програма Microsoft Office, тому деякі антивіруси можуть на неї реагувати. Це перевірена програма, тому можете сміливо виконувати інструкції далі.Принцип такий: тимчасово відключіть антивірус, встановіть кабінет і запустіть антивірус знову.

 • Який Інтернет краще: мережевий кабель чи Wi-Fi?

  ● Найкращий варіант ДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТУ - це підключитися за допомогою Інтернет кабелю /патчкорду/.● Його можна придбати в будь-якому магазині техніки або через Інтернет.● До речі, якщо Ви працюєте через Wi-Fi, то краще сісти ближче до роутера, щоб був хороший сигнал.

 • Чому для навчання НЕ підходить MacBook?

  ● Загальна формула така: Mac для дорослих, Windows - для навчання дітей. ● В школах та університетах програмне забезпечення та проекти орієнтовані під Windows. ● MacOS - це для вирішення вузьких професійних задач. ● Windows - це універсальний інструмент з більшим вибором різних програм. ● Тому ноутбук для навчання дитини краще, щоб був саме на Windows. 

 • Чому ОНЛАЙН- це зручніше, ніж навчання ВЖИВУ?

  ● ЛОГІСТИКА займає +/- ГОДИНУ перед заняттям і +/- ГОДИНУ після заняття● ОНЛАЙН знімає з батьків масу проблем по завезенню та забиранню дітей● З жовтня по квітень на вулиці РАНО ТЕМНІЄ, а Ваша дитина спокійно навчається вдома● Якщо іноді хочеться прогулятися або соціалізуватися, то для цього краще вийти на майданчик або в парк● Вимкнення світла, ДОЩ, СНІГ, тривоги - при нашій ОНЛАЙН системі це НЕ проблема● Майбутнє будь якого навчання точно за ONLINE і добре, що Ви це розумієте

 • Чим навчання для дорослих відрізняється від навчання для дітей?

  Важливо відрізняти ДВА ПІДХОДИ - Навчання в ДОРОСЛОМУ віці та в ШКІЛЬНОМУ:● ДЛЯ ДОРОСЛИХ - тут доречний вибір спеціалізації або напрямку, при тому, що Ви вже маєте широку базу знань.  ● ДЛЯ ДІТЕЙ - тут навпаки треба показати всю ширину предметів і напрямків, щоб Ваша дитина отримала різносторонній розвиток. ● Ми набираємо учнів 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів та СТУДЕНТІВ - під кожну категорію є диференційована програма.
  ● Зараз цінуються УНІВЕРСАЛЬНІ спеціалісти, тому Ми свідомо вивчаємо ВСІ ТЕМИ в одному КУРСІ.

 • Чим наш онлайн відрізняється від шкільного?

  ● Ви, як батьки, вже знаєте, що основна проблема шкільного онлайну - це те, що вчителі бачать обличчя учнів, але не можуть зазирнути в зошит. ● Тобто не бачать саму роботу учня і не можуть його контролювати. Так працюють всі платформи Meet, Team, Zoom● Ми врахували всі особливості Online і зробили все правильно. ● Ми бачимо те, що робить учень, його проект та екран і так можемо контролювати якість. ● МАЙТЕ НА УВАЗІ, ЩО ТАКІ МОЖЛИВОСТІ Є ЛИШЕ В НАШОЇ ONLINE системи.● Вам точно варто спробувати, бо це навіть краще ніж навчання вживу.

Наші Мессенджери:

Технічна Підтримка: