ТЕЛЕФОНИ ТЕХПІДТРИМКИ:

(063) 100-05-05

+48-22-230-40-76

+1-717-356-0732

ТЕЛЕФОНИ ТЕХПІДТРИМКИ:

(063) 100-05-05

+48-22-230-40-76

+1-717-356-0732

Тут зібрані питання, які найчастіше задають люди.Думаємо Вам теж це буде цікаво і корисно.

 • Як зекономити 100 тисяч навчаючись на ІТ?

  Треба зробити правильний вибір:В нас - ГРАНД1950 грн/міс 1400 грн/міс * 24 = 33 600 грн за курс 2 рокими свідомо знизили ціну, бо в даний період це важливо
  На різних "курсах, академіях, школах":~2500 грн/міс * 24 = 60 000 грн за курс 2 рокиабо за курс 5 років~2500 грн/міс * 60 = 150 000 це просто ЖАХ
  ПАМ'ЯТАЙТЕ, ІТ для дітей повинно бути доступним.

 • В чому суть навчання за системою GRAND?

  НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ ЩОСЬ НАВЧИТИСЯ - ЦЕ ЗРОБИТИ СВОЇМИ РУКАМИ:В нас треба прикладати зусилля та все виконувати ПРАКТИЧНО. Ми дотримуємось принципів навчання, як у провідних школах та ВУЗАх:втичися дещо важче, але тільки так знання тримаються довше і краще.В результаті Ви будете мати відмінні навички та готові проекти у портфоліо.Це розраховано на розумних дітей та вмотивованих батьків.
  ЯК ЦЕ ОРГАНІЗОВАНО БУДЬ-ДЕІНДЕ:Звичайно дітям краще робити щось легке або лише слухати на камеру, або дивитися відеоурок. Так, це простіше, але потім втрачається інтерес.То чи варто витрачати час і гроші на ці експерименти?...Адже з часом багато учнів всерівно переходять у GRAND. Тому давайте зразу до нас.

 • В чому різниця між платформами для вивчення ІТ?

  СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПЛАТФОРМА GRAND:1. Розроблена саме для ПРАКТИЧНИХ занять в ІТ2. ВСЕ НА ОДНОМУ ЕКРАНІ: завдання, Викладач, програма- не треба переключатись3. Викладач напряму працює з кожним учнем - ВАС НІЧОГО НЕ ВІДВОЛІКАЄ4. Ви виконуєте завдання в зручному для себе темпі, а НЕ ЧЕКАЄТЕ ВСЮ ГРУПУ5. Викладач ПОСТІЙНО БАЧИТЬ РОБОТУ Вашої дитини і допомагає
  *****2. Ви підключаєтеся на компютер, де є готові програми та матеріали.ось чому 2 години цілком достатньо3. Все підкріплено звуковим супроводом та іллюстраціями.
  ******
  СТАНДАРТНІ ПЛАТФОРМИ Zoom, Meet, Teams, такі, як у школі:1. Ці платформи здебільшого орієнтовані на теоретичну або ЛЕКЦІЙНУ ПОДАЧУ2. ТРЕБА ПЕРЕКЛЮЧАТИСЯ між завданням, програмою і Викладачем.3. Ви бачите всю групу, хоча Вам це НЕ потрібно і ЦЕ ДУЖЕ ВІДВОЛІКАЄ4. СЛУХАЄТЕ ЗАЙВІ РОЗМОВИ. Тому заняття проходить НЕ ефективно5. Викладач НЕ БАЧИТЬ ПОСТІЙНО Вашу роботу і НЕ завжди може допомогти
  ВИБИРАЙТЕ ІТ НАВЧАННЯ З РОЗУМОМ.
 • Які додаткові сервіси ми надаємо батькам?

  1. НАГАДУВАННЯ ПЕРЕД кожним заняттям - це важливо.2. ЗВІТ ПІСЛЯ кожного заняття - так батьки бачать результат роботи.3. ВІДПРАЦЮВАННЯ пропусків - з викладачем на практиці, а не в записі. --4.ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА, яка допоможе Вам вирішити всі технічні питання.4.ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА, яка допоможе з підключенням та налаштуванням.
  Вам вирішити всі технічні питання.1. Батьки змушені постійно контолювати, щоб дитина НЕ пропустила.2. Що робила дитина - знають тільки зі слів самої дитини.3. Можливо буде запис, але в записі ніхто вже не допоможе на практиці.4. Відсутня, як така. Самі шукаєте, встановлюєте і налаштовуєте.
  Скоріш за все на інших курсах навіть НЕ здогадуються, що так можна працювати з клієнтом. У НАС ЦЕ ВСЕ Є, бо ми турбуємося про клієнтів.

 • ЯК ПРАВИЛЬНО: Вивчати все в комплексі чи вибирати напрямок?

  ПРАВИЛЬНО:Дитині в шкільному віці треба дати всебічний розвиток.І познайомити зі всіма напрямками які існують в ІТ.3D-графіка, Відеопродакшн, Програмування, Дизайн, Мережі та КіберзахистМи свідомо даємо всі ці 5 напрямків в комплексі і це правильно.Доречі, Ви ж в школі теж вчите різні предмети, а не один чи два.
  НЕ ПРАВИЛЬНО:Найбільша помилка в ІТ - це в шкільному віці вивчати тільки один напрямок.Дитині треба вивчати все в комплексі, бо це дасть Вам широку базу знань,яка дозволить в дорослому віці свідомо обрати конкретний напрямок.Не плутайте ці два підходи. Робіть правильний вибір - вивчайте все в комплексі.-------------------------Вибирати напрямок для дитини - це одна з розповсюджених помилок в ІТ.Вибирати доречно в дорослому віці, коли Ви вже маєте широку базу знань.У шкільному - треба вивчати все в комплексі, це дасть Вам широку базу знаньщо дозволить вже в дорослому віці обрати конкретний напрямок. 
  Не плутайте ці два навчальних підходи. Робіть правильний вибір.

 • Яка оптимальна тривалість заняття?

  2 Години за системою ГРАНД 
  1. Ви підключаєтеся до нашого компютера - там вже є всі програми та матеріали, тому час йде виключно на навчання, а не на вирішення технічних питань.2. Ви працюєте з Викладачем як на індивідуальному занятті. Дитина не відволікається на інших а працює тільки над своїм завданням.3. 
  При такій системі 2 години достатньо щоб зробити 3-4 готові проекти.

  залежить від групиВикладач допомагає індивідуально, тому 

  3 години деінде.Багато часу йде на скачування програм потрібної версії та пошук матеріалів.Значні часові втрати йдуть на зайві розмови Викладача з іншими учнями.Всі чекають, поки Викладач комусь допомагає, тому 3 години навіть мало.

 • Який формат навчання кращий ONLINE чи ВЖИВУ?

  ONLINE.Добиратися 1-2 хвилини.Витрат на дорогу - 0 грн.Це вже вчорашній день.
  Темна пора, погода, електрика, тривоги - НЕ ПРОБЛЕМАЛогістика - добиратися +/- 1 годину в одну сторону
  навчаються учні з багатьох країн Європи, Америки та світу.Майбутнє за онлайн системами і добре, що Ви це розумієте.

 • -Чому Мережевий кабель краще за будь який Wi-Fi?

  Пам'ятайте, мережевий кабель /патч-корд/ - це завжди краще і надійніше, ніж будь які безпровідні варіанти зв'язку. Якщо Ви працюєте через Wi-Fi, то зв'язок може бути нестабільний, цей нюанс вирішується купівлею кабеля від ПК до роутера. ЯКЩО ПРАЦЮВАТИ, ТО З КОМФОРТОМ.

 • Що робити, якщо антивірус реагує на оновлення Кабінету Учня?

  ● В деяких антивірусів така випадковість може бути, але НЕ хвилюйтеся.● Наша програма має сертифікати фірм Microsoft і Sectigo. Її використовують тисячі людей, але вона Не така популярна як, наприклад, програма Microsoft Office, тому деякі антивіруси можуть на неї реагувати.● Це перевірена програма і можете сміливо виконувати інструкції далі.● Принцип такий: тимчасово відключіть антивірус, встановіть кабінет і запустіть антивірус знову.

 • Чому Ціна навчання саме така? Як і коли платити?

  ● НАША МЕТА: при ВИСОКІЙ ЯКОСТІ ми спеціально тримаємо акційну ціну, щоб більше людей різних категорій могли спробувати наш навчальний продукт.● ПЕРШЕ заняття безкоштовно, далі платимо щомісяця.● Реквізити оплати можна отримати в електронному журналі.● Взагалі ІТ-навчання - це НЕ футбол і НЕ танці, тут задіяні зовсім інші технології, тому така освіта НЕ може коштувати дешево...

 • Чому саме такий графік і кількість занять на тиждень?

  ● 1 урок на тиждень, тривалість 2 години. Повірте, цього достатньо.● Ми за 1 заняття встигаємо зробити стільки, як будь-де за 1 місяць.● КОЖНИЙ урок робимо 3-4 проєкти.● Але хочемо Вас відразу попередити, що у нас потрібно працювати, тому навчатися раз на тиждень - цього цілком достатньо.

 • Що таке ЕЛЕКТРОННИЙ ЖУРНАЛ у смартфоні?

  Електронний журнал на платформі Telegram це краще, ніж черговий мобільний додаток в телефоні - це наш телеграм-бот. Тепер батьки можуть контролювати весь навчальний процес прямо зі смартфона: розклад, оплата, відпрацювання тощо. Переконайтеся самі, що Електронний Журнал в Telegram - ЦЕ ДУУУЖЕ ЗРУЧНО.

 • Як можна відпрацювати пропуски?

  Вам треба підписатися на ЕЛЕКТРОННИЙ ЖУРНАЛ в Telegram - там є функція відпрацювання і ВИ зможете собі їх призначати самостійно - це дуже зручно.Але краще, щоб дитина відвідувала основні заняття за розкладом. Детальніше ТУТ

 • Чому навчання через телефон/планшет для IT не підходить?

  ● Тому що ІТ-навчання передбачає роботу з ПОВНОЦІННИМИ програмами на комп'ютері, а не з мобільними додатками на планшеті, які мають обмежений функціонал /це ж ІТ - інформаційні технології/.● Де Ви бачили крутого спеціаліста, який щось створює на телефоні? Очевидно, що у всіх IT-компаніях співробітники працюють за комп'ютерами.● Якщо Вам хтось буде пропонувати ІТ на планшеті - над цим варто задуматись.

 • Чому для нашого навчання підходить будь-який комп'ютер?

  ● Для занять достатньо будь-якого ПК чи ноутбука на базі OС Windows.● Вам потрібна лише одна програма - КАБІНЕТ УЧНЯ, через яку Ви будете підключатися до свого комп'ютера в класі, там є всі необхідні програми та матеріали для роботи. Викладач буде бачити Вашу роботу і допомагати Вам.

 • Чому ZOOM, Meet для IT - це вже вчорашній день?

  ● Ми працюємо на НОВОМУ поколінні онлайн-систем, яке розроблене спеціально для ІТ.● Тут треба бачити екран учня, щоб Викладач міг йому допомогти.● У нас тільки 100% практики. Пам'ятайте, найкращий спосіб навчитися - це зробити своїми руками.

 • Не плутайте IT-курси для Дітей та для Дорослих?

  ● Головна ідея: не треба приміряти шаблони курсів для Дорослих до навчання для Дітей. У шкільному віці потрібно ознайомитись з усіма напрямками, а вибирати вузьку спеціалізацію вже у дорослому віці.
  ● Зараз цінуються УНІВЕРСАЛЬНІ спеціалісти, тому Ми свідомо вивчаємо ВСІ ТЕМИ в одному КУРСІ.
  ● Ми набираємо учнів 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів та СТУДЕНТІВ.
  ● Під кожну категорію є диференційована програма.
  ● До речі, самовпевненим СТАРШОКЛАСНИКАМ Є ЧОМУ ПОВЧИТИСЯ.

 • Де можна побачити баланс по оплаті?

  Баланс по оплаті також можна переглянути у нашому ЕЛЕКТРОННОМУ ЖУРНАЛІ Просто натискайте на кнопку Оплата та отримуйте всю актуальну інформацію по Вашій оплаті на даний момент. ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

 • Як зробити IT заняття ще комфортнішими?

  Якщо хочете ПОКРАЩИТИ СОБІ КОМФОРТ від ІТ занять - зробіть 3 речі:1) Якщо Ви працюєте на Wi-Fi, то можуть бути нюанси зі зв’язком.РІШЕННЯ: Купіть собі кабель від ПК до роутера.2) ЯКЩО Є МОЖЛИВІСТЬ, займайтеся за більшим монітором. Зразу відчуєте різницю, в графічних та 3D-програмах.3) Закріпіть ЕЛЕКТРОННИЙ ЖУРНАЛ В Telegram /свайп в сторону/, щоб він завжди був у Вас під рукою.

 • Чи є канікули? Як вчимося влітку?

  IT займає 2 години на тиждень. 98% часу Вам залишається для відпочинку.
  В розвитку дитини має бути мінімум пауз. Тому літом продовжуємо навчання.

  ДІТЯМ ПОДОБАЄТЬСЯ літній IT табір.
  Червень і липень ПРАЦЮЄМО, серпень - канікули.
  Весняних та осінніх канікул у нас немає.

 • Чому обирати окремі напрямки це неправильний підхід?

  ● ОБИРАТИ НАПРЯМКИ ВЖЕ НЕ МОДНО. Треба вчити все в комплексі.● Навіщо обмежуватись одним напрямком? Зараз цінуються універсальні спеціалісти, які можуть працювати на перетині технологій.● Для Вас це вигідно - прийшов вивчати одне, а отримав ВСЕ РАЗОМ як БОНУС.● Адже невідомо, що знадобиться завтра.

 • Де можна переглянути Повну Програму курсу?

  ● Ми вивчаємо ВСЕ-ВСЕ-ВСЕ, що тільки можливо в ІТ.● Це більше 20 тем із різних розділів: від 3D-графіки до кібербезпеки, від програмінгу до відеопродакшну.● Ми даємо НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ ТЕМ ЗА ОПТИМАЛЬНОЮ ЦІНОЮ.● Переглянути Повну Программу можна ТУТ

 • Що дитина буде вміти по закінченню наших курсів?

  ● Навчиться створювати сайти, розробляти мобільні додатки, власні програми на популярних мовах, обробляти звук і відео, створювати 3D моделі, працювати з графікою. Вивчить багато програм, понять та принципів.● Детальніше, що будуть вчити і вміти можна знайти ТУТ

 • Для тих, хто хоче лише програмування?

  ● НЕ ВАРТО СЕБЕ ТАК ОБМЕЖУВАТИ.● Світ ІТ більш багатогранний, ніж просто програмування.● Ми вивчаємо всі популярні мови Java, Python, C# та IDE середовища.● Тому ми свідомо поєднуємо програмування з іншими напрямками.● Наприклад, програміст, який сам може намалювати інтерфейс, зробити анімацію або 3D картинку, цінується набагато більше.● Тому вивчайте ВСЕ у комплексі.

 • Чи є Домашні завдання?

  Домашні завдання ми задаємо, але не так часто. Також Ви можете вдома скачати потрібну програму, з нашого сайту freeprog.org.ua і ще раз закріпити те, що Ви робили на заняттях.

 • Хто викладачі?

  ● Наші викладачі - молоді спеціалісти з вищими освітами, які мають практичний досвід в ІТ-галузі та регулярно проходять спеціальні тренінги та атестації.● Вони не мають нічого спільного зі старими підходами, це люди з новим баченням.

 • В чому ПРИНЦИПОВА ВІДМІННІСТЬ нашої системи?

  ● Викладач ПОСТІЙНО бачить екран учня і це дозволяє йому допомагати.
  ● Все зроблено у вигляді інструкції з ілюстраціями, так краще сприймається.
  ● Завдяки цьому Ваша дитина може сама вибирати зручний для себе темп.
  ● В кінці кожного заняття дитина має гарантований результат: 3-4 готові роботи.
  ● е-Журнал у смартфоні: звіти батькам за кожне заняття, система відпрацювань.
  ТАКА СИСТЕМА Є ЛИШЕ У НАС, всі інші працюють на стандартних Zoom, Meet..

 • Чому ІТ входить в обов'язкову програму розвитку дитини?

  ● Зараз більшість професій мають у своїй основі IT, незалежно від того, в якій сфері Ви плануєте вчитися або працювати. В ІТ МАЮТЬ РОЗБИРАТИСЯ ВСІ.● ДОБРЕ, ЩО ВИ ЦЕ РОЗУМІЄТЕ. Давайте навчимо Вашу дитину разом і вона Вам буде вдячна на все життя.● Ми даруємо ПЕРШЕ безкоштовне заняття, щоб кожен міг спробувати.● Також зверніть увагу, у Нас Ваша дитина за 2 години зробить речі, які навряд чи десь робила до цього.

 • Як контролювати весь процес навчання?

  У Нас є електронний журнал в Telegram - ЦЕ ДУУУЖЕ ЗРУЧНО.Батьки можуть контролювати процес прямо зі смартфона: розклад, оплата, відпрацювання тощо.

 • Що таке PRO курс навчання? На кого він розрахований?

  Є люди, кому настільки подобається, що 24 місяці основного курсу замало. Для особливих шанувальників нашого навчального продукту ми розробили курс Professional. Після основного курсу випускники отримують білий сертифікат, після Professional - чорний. Один сертифікат - круто, але ДВА - ще крутіше.Детальніше тут

 • Які програми Вивчаємо і де їх можна взяти?

  Хоча вивчаємо багато брендових програм Photoshop, Illustrator та інші.Зараз БЕЗплатні програми навіть краще ніж платні /принципи роботи в них однакові/. Тому навчання побудоване на FREE-програмах, які Ви можете скачати з нашого сайту freeprog.org.ua і встановити вдома. Все для Вас.