ТЕЛЕФОНИ ТЕХПІДТРИМКИ:

(063) 100-05-05

+48-22-230-40-76

+1-717-356-0732

ТЕЛЕФОНИ ТЕХПІДТРИМКИ:

(063) 100-05-05

+48-22-230-40-76

+1-717-356-0732

Тут зібрані питання, які найчастіше задають люди.Думаємо Вам теж це буде цікаво і корисно.

 • Чому Мережевий кабель краще за будь який Wi-Fi?

  Пам'ятайте, мережевий кабель /патч-корд/ - це завжди краще і надійніше, ніж будь які безпровідні варіанти зв'язку. Якщо Ви працюєте через Wi-Fi, то зв'язок може бути нестабільний, цей нюанс вирішується купівлею кабеля від ПК до роутера. ЯКЩО ПРАЦЮВАТИ, ТО З КОМФОРТОМ.

 • Що робити, якщо антивірус реагує на оновлення Кабінету Учня?

  ● В деяких антивірусів така випадковість може бути, але НЕ хвилюйтеся.● Наша програма має сертифікати фірм Microsoft і Sectigo. Її використовують тисячі людей, але вона Не така популярна як, наприклад, програма Microsoft Office, тому деякі антивіруси можуть на неї реагувати.● Це перевірена програма і можете сміливо виконувати інструкції далі.● Принцип такий: тимчасово відключіть антивірус, встановіть кабінет і запустіть антивірус знову.

 • Чому Ціна навчання саме така? Як і коли платити?

  ● НАША МЕТА: при ВИСОКІЙ ЯКОСТІ ми спеціально тримаємо акційну ціну, щоб більше людей різних категорій могли спробувати наш навчальний продукт.● ПЕРШЕ заняття безкоштовно, далі платимо щомісяця.● Реквізити оплати можна отримати в електронному журналі.● Взагалі ІТ-навчання - це НЕ футбол і НЕ танці, тут задіяні зовсім інші технології, тому така освіта НЕ може коштувати дешево...

 • Чому саме такий графік і кількість занять на тиждень?

  ● 1 урок на тиждень, тривалість 2 години. Повірте, цього достатньо.● Ми за 1 заняття встигаємо зробити стільки, як будь-де за 1 місяць.● КОЖНИЙ урок робимо 3-4 проєкти.● Але хочемо Вас відразу попередити, що у нас потрібно працювати, тому навчатися раз на тиждень - цього цілком достатньо.

 • Що таке ЕЛЕКТРОННИЙ ЖУРНАЛ у смартфоні?

  Електронний журнал на платформі Telegram це краще, ніж черговий мобільний додаток в телефоні - це наш телеграм-бот. Тепер батьки можуть контролювати весь навчальний процес прямо зі смартфона: розклад, оплата, відпрацювання тощо. Переконайтеся самі, що Електронний Журнал в Telegram - ЦЕ ДУУУЖЕ ЗРУЧНО.

 • Як можна відпрацювати пропуски?

  Вам треба підписатися на ЕЛЕКТРОННИЙ ЖУРНАЛ в Telegram - там є функція відпрацювання і ВИ зможете собі їх призначати самостійно - це дуже зручно.Але краще, щоб дитина відвідувала основні заняття за розкладом. Детальніше ТУТ

 • Чому навчання через телефон/планшет для IT не підходить?

  ● Тому що ІТ-навчання передбачає роботу з ПОВНОЦІННИМИ програмами на комп'ютері, а не з мобільними додатками на планшеті, які мають обмежений функціонал /це ж ІТ - інформаційні технології/.● Де Ви бачили крутого спеціаліста, який щось створює на телефоні? Очевидно, що у всіх IT-компаніях співробітники працюють за комп'ютерами.● Якщо Вам хтось буде пропонувати ІТ на планшеті - над цим варто задуматись.

 • Чому для нашого навчання підходить будь-який комп'ютер?

  ● Для занять достатньо будь-якого ПК чи ноутбука на базі OС Windows.● Вам потрібна лише одна програма - КАБІНЕТ УЧНЯ, через яку Ви будете підключатися до свого комп'ютера в класі, там є всі необхідні програми та матеріали для роботи. Викладач буде бачити Вашу роботу і допомагати Вам.

 • Чому ZOOM, Meet для IT - це вже вчорашній день?

  ● Ми працюємо на НОВОМУ поколінні онлайн-систем, яке розроблене спеціально для ІТ.● Тут треба бачити екран учня, щоб Викладач міг йому допомогти.● У нас тільки 100% практики. Пам'ятайте, найкращий спосіб навчитися - це зробити своїми руками.

 • Не плутайте IT-курси для Дітей та для Дорослих?

  ● Головна ідея: не треба приміряти шаблони курсів для Дорослих до навчання для Дітей. У шкільному віці потрібно ознайомитись з усіма напрямками, а вибирати вузьку спеціалізацію вже у дорослому віці.
  ● Зараз цінуються УНІВЕРСАЛЬНІ спеціалісти, тому Ми свідомо вивчаємо ВСІ ТЕМИ в одному КУРСІ.
  ● Ми набираємо учнів 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів та СТУДЕНТІВ.
  ● Під кожну категорію є диференційована програма.
  ● До речі, самовпевненим СТАРШОКЛАСНИКАМ Є ЧОМУ ПОВЧИТИСЯ.

 • Де можна побачити баланс по оплаті?

  Баланс по оплаті також можна переглянути у нашому ЕЛЕКТРОННОМУ ЖУРНАЛІ Просто натискайте на кнопку Оплата та отримуйте всю актуальну інформацію по Вашій оплаті на даний момент. ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ

 • Як зробити IT заняття ще комфортнішими?

  Якщо хочете ПОКРАЩИТИ СОБІ КОМФОРТ від ІТ занять - зробіть 3 речі:1) Якщо Ви працюєте на Wi-Fi, то можуть бути нюанси зі зв’язком.РІШЕННЯ: Купіть собі кабель від ПК до роутера.2) ЯКЩО Є МОЖЛИВІСТЬ, займайтеся за більшим монітором. Зразу відчуєте різницю, в графічних та 3D-програмах.3) Закріпіть ЕЛЕКТРОННИЙ ЖУРНАЛ В Telegram /свайп в сторону/, щоб він завжди був у Вас під рукою.

 • Чи є канікули? Як вчимося влітку?

  IT займає 2 години на тиждень. 98% часу Вам залишається для відпочинку.
  В розвитку дитини має бути мінімум пауз. Тому літом продовжуємо навчання.

  ДІТЯМ ПОДОБАЄТЬСЯ літній IT табір.
  Червень і липень ПРАЦЮЄМО, серпень - канікули.
  Весняних та осінніх канікул у нас немає.

 • Чому обирати окремі напрямки це неправильний підхід?

  ● ОБИРАТИ НАПРЯМКИ ВЖЕ НЕ МОДНО. Треба вчити все в комплексі.● Навіщо обмежуватись одним напрямком? Зараз цінуються універсальні спеціалісти, які можуть працювати на перетині технологій.● Для Вас це вигідно - прийшов вивчати одне, а отримав ВСЕ РАЗОМ як БОНУС.● Адже невідомо, що знадобиться завтра.

 • Де можна переглянути Повну Програму курсу?

  ● Ми вивчаємо ВСЕ-ВСЕ-ВСЕ, що тільки можливо в ІТ.● Це більше 20 тем із різних розділів: від 3D-графіки до кібербезпеки, від програмінгу до відеопродакшну.● Ми даємо НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ ТЕМ ЗА ОПТИМАЛЬНОЮ ЦІНОЮ.● Переглянути Повну Программу можна ТУТ

 • Що дитина буде вміти по закінченню наших курсів?

  ● Навчиться створювати сайти, розробляти мобільні додатки, власні програми на популярних мовах, обробляти звук і відео, створювати 3D моделі, працювати з графікою. Вивчить багато програм, понять та принципів.● Детальніше, що будуть вчити і вміти можна знайти ТУТ

 • Для тих, хто хоче лише програмування?

  ● НЕ ВАРТО СЕБЕ ТАК ОБМЕЖУВАТИ.● Світ ІТ більш багатогранний, ніж просто програмування.● Ми вивчаємо всі популярні мови Java, Python, C# та IDE середовища.● Тому ми свідомо поєднуємо програмування з іншими напрямками.● Наприклад, програміст, який сам може намалювати інтерфейс, зробити анімацію або 3D картинку, цінується набагато більше.● Тому вивчайте ВСЕ у комплексі.

 • Чи є Домашні завдання?

  Домашні завдання ми задаємо, але не так часто. Також Ви можете вдома скачати потрібну програму, з нашого сайту freeprog.org.ua і ще раз закріпити те, що Ви робили на заняттях.

 • Хто викладачі?

  ● Наші викладачі - молоді спеціалісти з вищими освітами, які мають практичний досвід в ІТ-галузі та регулярно проходять спеціальні тренінги та атестації.● Вони не мають нічого спільного зі старими підходами, це люди з новим баченням.

 • В чому ПРИНЦИПОВА ВІДМІННІСТЬ нашої системи?

  ● Викладач ПОСТІЙНО бачить екран учня і це дозволяє йому допомагати.
  ● Все зроблено у вигляді інструкції з ілюстраціями, так краще сприймається.
  ● Завдяки цьому Ваша дитина може сама вибирати зручний для себе темп.
  ● В кінці кожного заняття дитина має гарантований результат: 3-4 готові роботи.
  ● е-Журнал у смартфоні: звіти батькам за кожне заняття, система відпрацювань.
  ТАКА СИСТЕМА Є ЛИШЕ У НАС, всі інші працюють на стандартних Zoom, Meet..

 • Чому ІТ входить в обов'язкову програму розвитку дитини?

  ● Зараз більшість професій мають у своїй основі IT, незалежно від того, в якій сфері Ви плануєте вчитися або працювати. В ІТ МАЮТЬ РОЗБИРАТИСЯ ВСІ.● ДОБРЕ, ЩО ВИ ЦЕ РОЗУМІЄТЕ. Давайте навчимо Вашу дитину разом і вона Вам буде вдячна на все життя.● Ми даруємо ПЕРШЕ безкоштовне заняття, щоб кожен міг спробувати.● Також зверніть увагу, у Нас Ваша дитина за 2 години зробить речі, які навряд чи десь робила до цього.

 • Як контролювати весь процес навчання?

  У Нас є електронний журнал в Telegram - ЦЕ ДУУУЖЕ ЗРУЧНО.Батьки можуть контролювати процес прямо зі смартфона: розклад, оплата, відпрацювання тощо.

 • Що таке PRO курс навчання? На кого він розрахований?

  Є люди, кому настільки подобається, що 24 місяці основного курсу замало. Для особливих шанувальників нашого навчального продукту ми розробили курс Professional. Після основного курсу випускники отримують білий сертифікат, після Professional - чорний. Один сертифікат - круто, але ДВА - ще крутіше.Детальніше тут

 • Які програми Вивчаємо і де їх можна взяти?

  Хоча вивчаємо багато брендових програм Photoshop, Illustrator та інші.Зараз БЕЗплатні програми навіть краще ніж платні /принципи роботи в них однакові/. Тому навчання побудоване на FREE-програмах, які Ви можете скачати з нашого сайту freeprog.org.ua і встановити вдома. Все для Вас.